outsorsing_baner

OUTSORSING Każdy rodzaj grupowego wysiłku, gdzie dwoje lub więcej ludzi tworzy związek współpracy,
aby osiągnąć określony cel, staje się potężniejszy niż wysiłek pojedynczej osoby.

Każda godzina naszej pracy skupia się na projektowaniu doskonałych marek zapadających w pamięć.

Outsourcing idealnie skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Dopasujemy się do specyfiki Twojej firmy i systemu pracy jak świetnie uszyty garnitur, przez najlepszego projektanta.

W ramach outsourcingu, zajmujemy się realizacją zarówno całych projektów, jak również wybranych części, jak np. zaprogramowanie layoutu, lub zakodowanie front-endu strony www, sklepu, portalu.

Jesteśmy w stanie podjąć długofalową współpracę utrzymując wysoki standard świadczonych usług. Również jesteśmy otwarci na jednorazowe projekty, które w przyszłości mogą zaowocować poważniejszą współpracą :)

Jeżeli potrzebujesz anonimowość – zapewnimy ją. Klient końcowy nigdy się nie dowie, że firma zewnętrzna wykonywała jego zlecenie.

Obsługa klienta w Twoim imieniu, lub z polecenia również nie jest dla nas problemem. Możesz oddać nam klienta w zamian za prowizje, a całym procesem komunikacji zajmiemy się od początku do końca.

Zamawiam kontakt

Dzięki wypracowanym systemom pracy, możemy sprawnie wykonać zlecenie na wczoraj.

Możesz być pewien, że potraktujemy Twojego klienta poważnie i obsłużymy go tak samo, jakby był to nasz bezpośredni klient.

W każdej chwili możesz zobaczyć na jakim etapie produkcji jest Twój projekt, dzięki systemowi "Asana" do zarządzania projektami, na którym pracujemy i do którego dajemy Ci dostęp, jako kontrahentowi. Dzięki temu, gdy zadzwoni do Ciebie klient, będziesz mógł go poinformować jak przebiegają prace nad jego projektem.

Specjalizujemy się w tworzeniu stron opartych o Wordpress, jednak zwykle jesteśmy w stanie wykonać zlecenie oparte o inne rozwiązania.

Współpracujemy zarówno z dużymi, jak i mniejszymi agencjami, freelancerami, grafikami, fotografami i innymi. Najważniejsze dla nas są czyste zasady, dobra organizacja zlecenia i jasne formy rozliczenia.

W ramach usług najczęściej wykonujemy: Logotypy, Projekty stron internetowych, Kodowanie layoutów (Html, Css), Programowanie stron www, sklepów internetowych, portali tematycznych.

Zastanawiasz się nad zatrudnieniem pracownika, albo nawiązaniu współpracy z kontrahentem?

Zadzwoń do nas: 501 223 195

Zainteresowany?

Zamów bezpłatny kontakt, a ustalimy strategię współpracy dostosowaną do Twojej firmy

Zamawiam kontakt
Sprawdź naszych wybranych klientów: